Για 4 ημέρες στη διάρκεια του φεστιβάλ, οι εικόνες του Βελγικού Κέντρου Κόμικς θα φέρουν στο φουαγιέ του Δημοτικού Θεάτρου Κέρκυρας τον πλούτο και την επινοητικότητα της 9ης τέχνης, με την πλούσια Βελγική παράδοση (με την υποστήριξη του επίτιμου Βελγικού Προξενείου Κέρκυρας).
Έκθεση βελγικού κόμικς
Για 4 ημέρες στη διάρκεια του φεστιβάλ, οι εικόνες του Βελγικού Κέντρου Κόμικς θα φέρουν στο φουαγιέ του Δημοτικού Θεάτρου Κέρκυρας τον πλούτο και την επινοητικότητα της 9ης τέχνης, με την πλούσια Βελγική παράδοση (με την υποστήριξη του επίτιμου Βελγικού Προξενείου Κέρκυρας).