Οι καλλιτέχνιδες trash art Σοφία Ιωακειμίδου και Χαρά Μαρτζούκου παρουσιάζουν το Reuse, Recycle, Rethink στην Πλατεία Δημαρχείου το Σάββατο 18 Οκτωβρίου.
Μια διαφορετική και επίκαιρη συζήτηση στο πλαίσιο του αφιερώματος του Be there! Corfu Animation Festival για θέματα ταυτότητας και φύλου, Πέρα από το Ουράνιο Τόξο.
Το Βe there! στην Διεθνή Ημέρα Animation Το Be there! Corfu Animation Festival συμμετέχει με χαρά στις εκδηλώσεις της 24 Οκτωβρίου (Αθήνα) στο Γαλλικό Ινστιτούτο για τ�...